Leírás
Olyan szerkezeti célokra ajánljuk ezt a terméket, ahol az esztétika nem fontos, így gyakori felhasználási terület a csomagolóipar. A termék kifejezetten környezettudatos, mivel ültetvényeken termesztett alapanyagról van szó, de a fafaj gyorsnövésű tulajdonsága sajnos jelentkezik abban, hogy a termék vetemedésre, alakváltozásra hajlamos. A termék ragasztása ellenáll a nedvességnek, ugyanakkor a termék egyéb tulajdonságai miatt (hiányos belső rétegek, rálapolások a furnér toldásoknál…) tartós kültéri alkalmazása nem javasolt. Nedves környezetben vagy kültéri alkalmazás tekintetében érdeklődjön kollégáinknál. A lemezek felületén kieső göcsök, nyitott repedések ill. egyéb fa- és gyártási hibák megengedettek. (Az információk tájékoztató jellegűek, részletekről a vonatkozó szabványokban tájékozódhatnak)
| Leírás | Érték |
| Vastagság | 12 mm |
| Szélesség | 1 250 mm |
| Hosszúság | 2 500 mm |
| Súly | 19,8 kg |
| Rétegelt lemez | |
| Fafaj | Elliotis fenyő |
| Felület | csiszolt / csiszolatlan |
| Minőség | C+/C |
| Ragasztási osztály | EN 314-2/KL3 |
| Kategória | Economy |
Vélemények
Hasonló termékek
Nyír Rétegelt Lemez B/BB (6 mm x 1 525 mm x 1 525 mm)
Üreges Forgácslap 32 RT7 Típus (32 mm x 1 888 x 1 200 mm)
Nyír Rétegelt Lemez IF20 BB/CP BY (1525x1525x6mm)
MFP Lemez P5 (2500x1250x10mm)
Egger Dekorlemez Halifax Natúr Tölgy H1180 ST37 (2790x2060x0,8mm)
Egger Lakkozott HDF Bútor Hátfal Lemez Mali Wenge H5201 (2 800x2 090x2,5) "Kifutó"
Egger Lakkozott HDF Bútor Hátfal Lemez Mali Wenge H5201 (2 800x2 090x2,5)
Kifutó!