Leírás
Az egyik legjobb választás a legkülönbözőbb szerkezeti célokra, úgy mint építőipari feladatok (szerkezeti falburkolatok, tetőfedések…), kárpitosváz-gyártás, csomagolóipar stb., ahol fontos a minősített teherbírás, méretpontosság s mindezt alacsony fajlagos súllyal. A lemezek felülete csiszolatlan, kieső göcsök, nyitott repedések ill. egyéb fa- és gyártási hibák megengedettek. Nedves környezetben vagy kültéri alkalmazás tekintetében érdeklődjön kollégáinknál. (Az információk tájékoztató jellegűek, részletekről a vonatkozó szabványokban tájékozódhatnak).
| Leírás | Érték |
| Vastagság | 9 mm |
| Szélesség | 1 250 mm |
| Hosszúság | 2 500 mm |
| Súly | 12,656 kg |
| Rétegelt lemez | |
| Fafaj | Borovi fenyő |
| Felület | vágatlan/matt |
| Minőség | 3/3 |
| Ragasztási osztály | EN 314-2/KL3 |
| Kategória | Economy |
Vélemények
Hasonló termékek
Egger OSB-3 Lemez E1 (2500x1250x15mm)
Nyír Rétegelt Lemez IF20 CP/C (1525x1525x10mm)
Egger Lakkozott HDF Bútor Hátfal Lemez Mali Wenge H5201 (2 800x2 090x2,5) "Kifutó"
Egger Lakkozott HDF Bútor Hátfal Lemez Mali Wenge H5201 (2 800x2 090x2,5)
Kifutó!