Leírás
Táblaméretével a magyar rétegelt lemez piac tradicionális terméke beltéri felhasználásra száraz környezetben. A nyír, nyír-éger konstrukció magas mechanikai értékeket biztosít, ezért előszeretettel alkalmazzák a kárpitosváz-gyártásban, nagy terhelésnek kitett ládák, raklapok készítésére a csomagoló iparban. A lemezek felülete csiszolatlan, kieső göcsök, nyitott repedések ill. egyéb fa- és gyártási hibák megengedettek. A termék külső és belső rétegeiben egyaránt megengedett az éger fafaj alkalmazása. (Az információk tájékoztató jellegűek, részletekről a vonatkozó szabványokban tájékozódhatnak)
Részletezés
| Leírás | Érték |
| Vastagság | 10 mm |
| Szélesség | 1 525 mm |
| Hosszúság | 1 525 mm |
| Súly | 14,42 kg |
| Rétegelt lemez | |
| Fafaj | Nyír |
| Felület | csiszolt / csiszolt |
| Minőség | CP/C |
| Ragasztási osztály | EN 314-2/KL1 |
| Kategória | Economy |
| Felhasználás | Többcélú felhasználás Járműfelépítmény Építőipar Tankerhajó építés Bútoripar Magas minőségű csomagolás Íves elemek kivitelezése |
Vélemények
Hasonló termékek
Egger Lakkozott HDF Bútor Hátfal Lemez Mali Wenge H5201 (2 800x2 090x2,5) "Kifutó"
Egger Lakkozott HDF Bútor Hátfal Lemez Mali Wenge H5201 (2 800x2 090x2,5)
Kifutó!