Leírás
Az asztalosipar kedvelt alapanyaga a bükk fafajnak köszönhetően beltéri felhasználásra száraz környezetben. A B oldal kimagasló esztétikai igényeknek is eleget tesz.
| Leírás | Érték |
| Vastagság | 18 mm |
| Szélesség | 1 250 mm |
| Hosszúság | 2 500 mm |
| Súly | 45 kg |
| Rétegelt lemez | |
| Fafaj | Bükk |
| Fedőlap | Hámozott furnéros |
| Felület | Natúr, kétoldalt csiszolt K60 |
| Ragasztó szín | Világos |
| Minőség | B/BB |
| Ragasztás | Interior |
| Ragasztási osztály | EN 314-2/KL1 |
| Fedőfurnér száliránya | Hosszúszálas furnér |
| Kategória | Premium |
| Felhasználás | Belsőépítészet Magas minőségű bútorgyártás Üzletberendezés Ülőbútor Játékgyártás Hangszerkészítés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
BÜKK RÉTEGELT LEMEZ TWIN (18 mm x 1 525 mm x 3 050 mm)
BÜKK RÉTEGELT LEMEZ TWIN (18 mm x 1 525 mm x 3 050 mm)
Külső raktáron - 2-3 munkanap
71.476 Ft
(56.280 Ft + ÁFA)
1.470,69 Ft/
Bükk Rétegelt Lemez BB/CP (2500x1250x18mm)
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x18mm)
Külső raktáron - 2-3 munkanap
71.451 Ft
(56.260 Ft + ÁFA)
1.693,63 Ft/
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x15mm)
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x15mm)
Külső raktáron - 2-3 munkanap
60.880 Ft
(47.937 Ft + ÁFA)
1.731,72 Ft/
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x10mm)
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x10mm)
Külső raktáron - 2-3 munkanap
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x12mm)
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x12mm)
Külső raktáron - 2-3 munkanap
48.091 Ft
(37.867 Ft + ÁFA)
1.709,91 Ft/
Bükk Rétegelt Lemez IF20 B/BB (2500x1250x6mm)
Bükk Rétegelt Lemez IF20 B/BB (2500x1250x6mm)
Külső raktáron - 2-3 munkanap
38.963 Ft
(30.680 Ft + ÁFA)
2.597,54 Ft/
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x8mm)
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x8mm)
Külső raktáron - 2-3 munkanap
34.906 Ft
(27.485 Ft + ÁFA)
1.861,64 Ft/
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x6mm)
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x6mm)
Külső raktáron - 2-3 munkanap
32.804 Ft
(25.830 Ft + ÁFA)
2.332,82 Ft/
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x4mm)
Bükk Rétegelt Lemez (2500x1250x4mm)
Külső raktáron - 2-3 munkanap
24.367 Ft
(19.187 Ft + ÁFA)
2.599,20 Ft/