Leírás
Részletezés
| Leírás | Érték |
| Vastagság | 40 mm |
| Szélesség | 650 mm |
| Hosszúság | 3 000 mm |
| Súly | 62,4 kg |
| Lemez | |
| Felhasználás | Bútorgyártás és belsőépítészet, Szerkezeti lemez, Ajtógyártás, Padlólemez |
| Fafaj | Tölgy |
| Táblásított Falap | |
| Minőség | BB minőség |
| Lamella | Hossztoldott |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Táblásított Falap 1 Rétegű Tölgy A/B Hossztoldott (3000x1200x20mm)
Táblásított Falap 1 Rétegű Tölgy A/B Hossztoldott (3000x1200x20mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
202.464 Ft
(159.420 Ft + ÁFA)
Táblásított falap (3000x1200x20mm)
Táblásított falap (3000x1200x20mm)
Külső raktáron - 2-3 munkanap
165.480 Ft
(130.299 Ft + ÁFA)
Táblásított Falap 1 Rétegű Tölgy A/B Átmenő (2250x1250x20mm)
Táblásított Falap 1 Rétegű Tölgy A/B Átmenő (2250x1250x20mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
222.203 Ft
(174.963 Ft + ÁFA)
Táblásított falap (1250x1200x20mm)
Táblásított falap (1250x1200x20mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
90.694 Ft
(71.413 Ft + ÁFA)
Táblásított Tölgy Falap, 1R, AB minőség, Hosztoldott (3000x1250x40mm)
Táblásított Tölgy Falap, 1R, AB minőség, Hosztoldott (3000x1250x40mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
421.793 Ft
(332.120 Ft + ÁFA)