Leírás
Magas minőségű nyír rétegelt lemez kétoldalt egyöntetű fehér melaminbevonattal ellátva. A fehér melaminbevonat egységes színt, magas kopásállóságot és könnyű tisztántarthatóságot nyújt. Az alkalmazási területei magukba foglalják a bútorgyártást, belsőépítészetet, üzletberendezést, egészen a járműipari alkalmazásig.
| Leírás | Érték |
| Vastagság | 18 mm |
| Szélesség | 3 000 mm |
| Hosszúság | 1 500 mm |
| Súly | 56,7 kg |
| Rétegelt lemez | |
| Fafaj | Nyír |
| Felület | Film / Film |
| Felületi struktúra | sima |
| Szín | Fehér |
| Ragasztási osztály | EN 314-2/KL3 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Nyír rétegelt lemez CPL dekorral borítva világos szürke (1250x2750x19mm)
Nyír rétegelt lemez CPL dekorral borítva világos szürke (1250x2750x19mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
177.085 Ft
(139.437 Ft + ÁFA)
Nyír rétegelt lemez CPL dekorral borítva prémium fehér (1250x2750x19mm)
Nyír rétegelt lemez CPL dekorral borítva prémium fehér (1250x2750x19mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
177.085 Ft
(139.437 Ft + ÁFA)
Lakozott (Fehér) Nyír Rétegelt Lemez (3000x1250x18mm)
Lakozott (Fehér) Nyír Rétegelt Lemez (3000x1250x18mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
180.596 Ft
(142.202 Ft + ÁFA)
Nyír Rétegelt Lemez COLORPLAC HÁRS ZÖLD - COP009 (2500x1250x18mm)
Nyír Rétegelt Lemez COLORPLAC HÁRS ZÖLD - COP009 (2500x1250x18mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
221.489 Ft
(174.401 Ft + ÁFA)
Melamin Bevonatos Nyír Rétegelt Lemez Transparens (3000x1500x18mm)
Melamin Bevonatos Nyír Rétegelt Lemez Transparens (3000x1500x18mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
232.461 Ft
(183.040 Ft + ÁFA)
Nyir rétegelt lemez MF Dekor Melamin áttesző fehér (3000x1500x18mm)
Nyir rétegelt lemez MF Dekor Melamin áttesző fehér (3000x1500x18mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
239.502 Ft
(188.584 Ft + ÁFA)