Leírás
Kész felületkezelés, ellenálló, könnyen tisztítható bevonat, a színek sokféleségében, ezt kínálja a COLORPLAC. Belsőépítészet, bútorgyártás, ahol ezek a lemezek azonnal alkalmazhatók.
| Leírás | Érték |
| Vastagság | 18 mm |
| Szélesség | 1 250 mm |
| Hosszúság | 2 500 mm |
| Súly | 41,88 kg |
| Rétegelt lemez | |
| Fafaj | Nyír |
| Fedőlap | Hámozott furnéros |
| Felület | Kétoldalt lakkozott |
| Szín | Zöld |
| Ragasztó szín | Sötét |
| Minőség | AB/AB |
| Ragasztási osztály | EN 314-2/KL3 |
| Fedőfurnér száliránya | Hosszúszálas furnér |
| Felhasználás | Bútoripar |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Melamin Bevonatos Nyír Rétegelt Lemez Transparens (3000x1500x18mm)
Melamin Bevonatos Nyír Rétegelt Lemez Transparens (3000x1500x18mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
232.461 Ft
(183.040 Ft + ÁFA)
Nyir rétegelt lemez MF Dekor Melamin áttesző fehér (3000x1500x18mm)
Nyir rétegelt lemez MF Dekor Melamin áttesző fehér (3000x1500x18mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
239.502 Ft
(188.584 Ft + ÁFA)
Lakozott (Fehér) Nyír Rétegelt Lemez (3000x1250x18mm)
Lakozott (Fehér) Nyír Rétegelt Lemez (3000x1250x18mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
180.596 Ft
(142.202 Ft + ÁFA)
Nyír rétegelt lemez CPL dekorral borítva prémium fehér (1250x2750x19mm)
Nyír rétegelt lemez CPL dekorral borítva prémium fehér (1250x2750x19mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
177.085 Ft
(139.437 Ft + ÁFA)
Nyír rétegelt lemez CPL dekorral borítva világos szürke (1250x2750x19mm)
Nyír rétegelt lemez CPL dekorral borítva világos szürke (1250x2750x19mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
177.085 Ft
(139.437 Ft + ÁFA)
Melaminbevonatos Nyír Rétegelt Lemez - Fehér (1500x3000x18mm)
Melaminbevonatos Nyír Rétegelt Lemez - Fehér (1500x3000x18mm)
Rendelhető, 10-14 munkanap
160.012 Ft
(125.994 Ft + ÁFA)